Кригла Пиво

Истражување за навиките за консумирање на Лашко пиво

Во соработка со Лашко пиво правиме истражување за навиките за консумирање на пиво. Истражувањето нема да ви одземе повеќе од 10 минути за да го одговорите:

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар