Кригла Пиво

Испитување на мислење за Лашко пиво

Во соработка со Скопска Пивара правиме истражување за досегашните спроведени активности на Лашко пиво во Македонија. Прашалникот нема да ви одземе повеќе од 10 минути за да го одговорите, a податоците ќе бидат употребени за подобро разбирање на перцепцијата и потребите на потрошувачите на Лашко пиво:

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

2 коментари

  1. ALEKSANDAR June 9, 2017 во 5:45 pm

    Mislam deka korekno e od vasha strana da imate zelba da mi podarite edno paketce limenki LASHKO PIVO, poradi odzemenoto vreme i mojata koreknost prema vas !

    Odnapred Vi blagodaram !

  2. viktorija vujovic June 11, 2017 во 4:42 pm

    Samo…da…ne se ..preteruva… 🙂

Додади нов коментар