Кригла Пиво

Heineken: Фудбалски натпревар во Барселона vs. работа

Heineken: Фудбалски натпревар во Барселона vs. работа

Дали би успеале да го убедите вашиот шеф да ја остави работата и веднаш да тргне заедно со вас на фудбалски натпревар од Лигата на шампиони во Барселона? Некои што имаа среќа да се најдат во вистинскиот супермаркет во САД, во вистинското време, си добија бесплатно патување од Heineken на фудбалски меч и навиваа за Барса 🙂

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар