Кригла Пиво

Heineken: Дежаву

Déjà Vu“ е новата реклама на Heineken на која ние и дадовме поднаслов „Само дома си е дома“. Зошто? Погледнете ја сами рекламата.

Heineken: Дежаву

Впрочем, како и главниот лик, каде се чувствувате најпријатно да ги заведувате девојките во ноќните клубови? Претпоставуваме дека одговорот е во местата што ви се блиски и познати.

Главната цел на спотот е промовирање на новото, според Хајнекен, секси шише.

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар