Кригла Пиво

Гумени бомбони за љубители на пиво

Гумени бомбони за љубители на пиво

Љубителите на пиво од утре ќе можат да си купат гумени бомбони кои имаат форма и вкус на пиво. За впечатокот да биде целосен, пакувањето е во форма на голема пивска лименка. Задоволството да уживате во 1 килограм гумени бомбони би ве чинело 19.99 фунти плус испорака до Македонија од 3.99 фунти. Малку прескапо за жал. Но, еве добра идеја за домашните производители на вакви производи да се обидат да направат нешто и за нашиот пазар.

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар