Кригла Пиво

Guinness: Кошарка

Guinness: Кошарка

Посветеност. Лојалност. Пријателство. Изборите што ги правиме ја откриваат вистинската природа на нашиот карактер.
Погледнете ја емотивната реклама за вистинското пријателство на Guinness. Музиката е на Cinematic Orchestra, а зад оваа реклама стои агенцијата BBDO од Њујорк.

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар