Кригла Пиво

Guinness: Часовник

Guinness: Часовник

Пред да започнеме со пивските реклами за годинешниот Super Bowl, да ви ја презентираме најновата реклама на Guinness. „Часовник“ е уште една реклама од серијалот „Made of more“, која сега ја раскажува приказната за градскиот часовник во Bohemia.

 

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар