Кригла Пиво

Гајба пиво како скутер

Гајба пиво како скутерЗапочна Европското првенство во фудбал, се зголемија количините на испиено пиво, а со тоа се намножија и креативните идеи на некои од навивачите.

Погледнете како овај фан од Полска искористил празна гајба од пиво да си направи мини скутер и да се прави фраер у маало 🙂

Објавено на 10.06.2012

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар