Кригла Пиво

Fischer: Вкусете го моментот

Иако е од 2011 година, рекламата за Fischer пивото вреди да се најде на Кригла Пиво.

„JWT“ е агенцијата која стои позади рекламниот видео спот. Благодарност до @twibi за предлогот.

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар