Кригла Пиво

Скопско: Едно е Скопско!

Скопско: Едно е Скопско!

„Постои група мажи во градот, незадоволни од секојдневната просечност, кои се стремат кон повеќе, кон подобро!
Дали си и ти еден од нив?“

Погледнете ја новата видео реклама на Скопско како дел од кампањата „Едно е Скопско“.

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар