Кригла Пиво

Доколку Carlsberg правеше куфери…

Доколку Carlsberg правеше куфери...

Патниците на London City Airport едно попладне беа изненадени кога чекајќи ги своите куфери добија Carlsberg кутии со пиво. Погледнете ги реакциите 🙂

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар