Кригла Пиво

Целиот концерт на Даниел Кајмакоски на Пивофест 2014 во Прилеп

Даниел Кајмакоски на Пивофест 2014 во Прилеп

Видео од настапот на Даниел Кајмакоски на отворањето на Пивофест 2014 во Прилеп. Снимката и продукцијата е на Fun Production.

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар