Кригла Пиво

Наскоро филм за craft револуцијата во Хрватска

Наскоро филм за craft револуцијата во Хрватска

Craft сцената во Хрватска последниве години е толку напредната што веќе се во стадиум да снимаат и документарец за тоа. Бидејќи на филмот сè уште се работи засега може само да го погледнеме првиот трејлер кој што е излезен.

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар