Кригла Пиво

Church End Brewery: Исчистете си ги гревовите

Се ближи крајот на светот кој е „закажан“ за 21.12.2012. Church End Brewery во новата маркетинг кампања ви порачува дека е време да си ги исчистите гревовите. Со пиво.

Ние планираме да ги послушаме…за секој случај.

Church End Brewery: Исчистете си ги гревовите

Church End Brewery: Исчистете си ги гревовите

Church End Brewery: Исчистете си ги гревовите

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар