Кригла Пиво

Carlton Dry: #HELLOBEER

Carlton Dry: #HELLOBEER

Carlton Dry за својата рекламна кампања #HELLOBEER остави четворица момци во заедничка куќа со одредена залиха на пиво. Какви креативни идеи се „родиле“ во куќата, погледнете во видеото што е микс од повеќе кратки клипчиња.

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар