Кригла Пиво

Carlsberg: Дали имате вистински пријатели?

Carlsberg: Дали имате вистински пријатели?

Телефонски повик длабоко во ноќта. Вашиот најдобар пријател е во неволја и му требаат 300 евра кои што ги загубил на покер. Дали ќе му помогнете?

Carlsberg тестираше неколку пријателства. Оние вистинските завршија со пиво во рака. Погледнете го видеото.

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар