Кригла Пиво

Доколку Carlsberg креваше револуции…

Доколку Carlsberg креваше револуции...

Најновата реклама на Carlsberg во пресрет на почетокот на Европското Првенство во фудбал во Франција каде што во главната улога се појавува Марсел Десаи, познат поранешен фудбалер од земјата домаќин.

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар