Кригла Пиво

Carlsberg: Најдобриот фотокопир на светот

Carlsberg: Најдобриот фотокопир на светот

Како би изгледал најдобриот фотокопир на светот кога би го правеле Carlsberg?

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар