Кригла Пиво

Carlsberg: Моторџии во кино

Замислете да се најдете во ваква ситуација: одлучувате да поминете романтична вечер со вашиот партнер во кино, ги купувате двете последни карти и внатре само две слободни места на средина во кино-сала исполнета со моторџии. Што ќе направите? Ќе си заминете веднаш или ќе останите да го гледате филмот?

Доколку сте храбри и останете до крај, тогаш заслужувате Carlsberg 🙂

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

1 коментар

Додади нов коментар