Кригла Пиво

Budweiser: Забавата е насекаде околу нас

За добра вечерна забава воопшто не е важно во кој дел на светот сте. Најбитно е да имате добро друштво и добро пиво. Во случајов Budweiser. Забавата е насекаде околу нас. Погледнете ја нивната најнова реклама „Universal Great Times“.

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

1 коментар

Додади нов коментар