Кригла Пиво

Budweiser: Како се гледаше Super Bowl во живо

Budweiser: Како се гледаше Super Bowl во живо
Super Bowl не е Super Bowl без Clydesdales коњите на Budweiser. Овојпат се гледаше натпреварот во живо…

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар