Кригла Пиво

Bud Light: Пријатели

Bud Light: Пријатели

Веќе некое време немаме споделено добра пивска реклама, но молкот вреди да го прекинеме со новата реклама на Bud Light која што ги слави сите вистински пријателства.

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар