Кригла Пиво

Рекламите на Bud Light за Super Bowl 2013

Рекламите на Bud Light за Super Bowl 2013

Двете реклами на Bud Light за годинешниот Super Bowl натпревар се за чиста десетка. Веднаш им станавме фанови. Нема што повеќе да пишуваме, погледнете ги самите.

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар