Кригла Пиво

Брзо сортирање на пивски гајби

Брзо сортирање на пивски гајби

Романски работници демонстрираат како брзо да се сортираат гајбите на различни брендови со празни шишиња од пиво. Импресивно 🙂

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар