Кригла Пиво

Божиќни принт реклами

SchaeferПолека се наближуваат Божиќните и новогодишните празници и ова е одличен момент да се потсетиме на некои од најдобрите празнични принт реклами за пиво.

Освен реклами за странските пива, во галеријата подолу има неколку реклами и од нашето Скопско пиво.

[Not a valid template]

Објавено на 29.11.2011

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар