Кригла Пиво

Блог избор [Септември, 2012]

Започна сезоната на спремање ајвари и останата зимска „опрема“, но очигледно тоа не им сметаше на нашите блогери кои продолжија редовно да пишуваат и да го збогатуваат македонскиот интернет простор со квалитетни содржини. Воопшто не се сомневаме дека во истиот ритам ќе продолжат и овај месец.

Иако времето надвор сè уште е топло и одлично погодено за шетање и рекреација, ви предлагаме да одвоите малку од вашето слободно време и да ги прочитате блог написите кои што ги одвоивме за претходниот месец.
 

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар