Кригла Пиво

Блог избор [Ноември, 2012]

ДезенВлегуваме во последниот месец од 2012 година и време е да прелистаме што пишуваа македонските блогери во ноември. Точно пред 1 година го започнавме овој блог избор што значи славиме мал јубилеј за кој што не обезбедивме торта 🙂 Затоа пак Блогираме.мк си ја завршија работата и ги доделија блогерските и твитер наградите. Им честитаме на наградените со желби за поуспешна 2013 година и многу повеќе посети.

Што издвоивме од претходниот месец можете да погледнете на листата подолу:

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар