Кригла Пиво

Блог избор [Март, 2012]

Иако денеска е 1-ви Април, наместо некоја евтина шега го објавуваме блог изборот за месецот што помина. Мора да признаеме дека имавме многу тешка задача бидејќи во Март имаше огромен број квалитетни блог-постови кои заслужуваа да се најдат на ова место. Уште потешко беше од некој квалитетен блог да издвоиме само по 1 запис што ќе го презентираме.

Се надеваме дека ќе ви се допадне изборот, a како и секогаш вашите предлози и дополнувања ги чекаме во коментари. За повеќе блог написи поделени според тоа што ве интересира, секогаш можете да си го проверувате новиот блог агрегатор blogirame.mk. Ви посакуваме пријатни блог читања.

Објавено на 01.04.2012

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар