Кригла Пиво

Блог избор [Мај, 2012]

Претходниов месец ќе ни остане во сеќавање по дождливото време кое се надеваме влијаеше инспиративно за блогерите и блогерките во Македонија. Како тие го поминаа месец мај можете да проверете во избраните линкови подолу.

Наш совет е освен овие линкови да ги разгледате и другите написи на блогот што ќе го посетите, верувајте има уште еден куп добри постови што го заслужуваат вашето внимание. Ви посакуваме пријатно читање.

Објавено на 01.06.2012

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар