Кригла Пиво

Блог избор [Јуни, 2012]

Јуни ќе ни остане во сеќавање по редизајнот што го направивме на Кригла Пиво каде што освен изгледот се подновивме и со нови содржини. Сепак ние не бевме единствени и месецов свои редизајни си направија неколку македонски блогови.

И покрај тоа што не е баш најдобар месец за блогирање, издвоивме скоро 40 интересни блог записи за претходниот месец. Да се надеваме дека вака успешни и квалитетни ќе бидат и останатите 2 летни месеци, јули и август.

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар