Кригла Пиво

Блог избор [Јули, 2012]

Некои блогери решија да одмараат во јули, додека другите напорно работеа и го збогатуваат своето катче со нови блог постови. Ние малку работевме, малку одмаравме, но и малку читавме и ги собиравме најинтересните записи од македонската блогосфера.

Не ни замерувајте доколку сме испуштиле нешто помеѓу две пива на плажа, на пивофест, во парк или дома на тераса. Читајте и уживајте во летото. Патем, може и да споделете со нас во кои пива уживате додека сте на плажа 🙂

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар