Кригла Пиво

Блог избор [Јануари, 2012]

Јануари како за прв месец во новата година освен многу празници, обилно јадење и пиење, донесе и доста блог записи но и неколку нови блогови од кои очекуваме да продолжат редовно да се надополнуваат. Ние им ветуваме дека редовно ќе ги следиме и ќе ги вклучуваме во месечните блог избори.

 

За Јануари одвоивме триесетина блог записи , а во коментари ги очекуваме и вашите надополнувања:

Објавено на 01.02.2012

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

2 коментари

  1. Anonymous February 2, 2012 во 2:01 am

    Мислам дека ова вреди да се стави во јануарскиот список на најинтересни блогови
    http://mythoughtmyright.blogspot.com/2012/01/blog-post_31.html

    • Krigla Pivo February 3, 2012 во 10:27 am

      Благодариме за надополнувањето. Поздрав

Додади нов коментар