Кригла Пиво

Блог избор [Декември, 2012]

Откако се одморивме од новогодишното пиво, време е да видеме што сработија т.е. изнапишaa македонските блогери во последниот месец за 2012 година. Малку стандардни постови, малку мрзеливост, малку осврти кон претходната година. Ние ја оценуваме 2012 како успешна блогерска година и се надеваме дека 2013 ќе биде уште „поплодна“ за пишување.

Изборот за декември, 2012 година падна на следниве блог записи:

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар