Кригла Пиво

Блог избор [Април, 2013]

Блог: Петар за ручек и вечера

Блогерите и блогерките ни беа мрзеливи овој месец и не беа расположени за пишување. Затоа имаме скратен блог избор со дваесетина постови. Можеби пролетта ќе влијае попозитивно и следниот месец ќе имаме побогат избор 🙂

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар