Кригла Пиво

„Billie Jean“ на Мајкл Џексон отсвирена на пивски шишиња

„Billie Jean“ на Мајкл Џексон отсвирена на пивски шишиња

Сте слушнале за „The Bottle Boys“, бендот кој свири на шишиња? Ако не, ова е супер прилика да се запознаете со нив и со нивните изведби. Слушнете го големиот хит на Мајкл Џексон, „Billie Jean“ како е отсвирен на пивски шишиња од оваа група.

Извор: Hollywoodlife.com

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар