Кригла Пиво

Beer Pong трикови

Кригла Пиво October 21, 2015 Кригла Видео No Comments on Beer Pong трикови

Beer Pong трикови

Remi Gaillard изведува трикови со фудбалска топка, а дечкиве со пинг-понг топчиња. Погледнете неколку мајсторски трикови за популарниот Beer Pong или ако преведуваме по нашки Пиво Понг 🙂

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар