Кригла Пиво

Beck’s: Музички постер

Beck's: Музички постер

Наместо стандардните постери кои секојдневно ги среќаваме по улиците, Beck’s во Нов Зеланд поставиле музички постери кои што се поврзани со звучници преку сензори за да можете да си пуштите музика. Плус можете и да миксате истовремено па да се замислувате дека сте ДиЏеј 🙂

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар