Кригла Пиво

Beck’s: Што би направиле за полно комбе од омиленото пиво?

Beck's: Што би направиле за полно комбе од омиленото пиво?

На што сè се спремни мажите за да добијат полно комбе со нивното омилено пиво? Од Beck’s Хрватска одлучиле да дознаат во нивниот Beck’speriment 🙂

 

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар