Кригла Пиво

Химната на ФК Барселона на пивски шишиња

Химната на ФК Барселона на пивски шишиња

Како би звучела химната на ФК Барселона отсвирена на шишињата од нивното официјално пиво Estrella Damm? Погледнете и слушнете на следново видео:

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар