Кригла Пиво

6 лесни начини да отворите пиво без отворач

6 лесни начини да отворите пиво без отворач

Веројатно сите ги знаеме овие 6 едноставни начини за отворање на пиво, но добро би било да се потсетиме, пред се бидејќи видеото е квалитетно направено и добро може да се забележи техниката што се употребува за да се отвори пивото без стандарден отворач.

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар