Кригла Пиво

14 необични начини за да отворите пиво

14 необични начини за да отворите пиво

Mashable направиле едно интересно видео со 14 необични и неконвенционални начини за отворање на пивско шише. Некои се доста успешни, некои не би ги препорачале. Погледнете го клипот, можеби ќе ви се најде некогаш во зло време 🙂

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар