Кригла Пиво

11 начини за отворање на пиво со предмети од женска ташна

11 начини за отворање на пиво со предмети од женска ташна

После ова видео може да се разберат девојките зошто носат толку многу предмети во своите ташни. Никогаш не знаеш што може да ти притреба и во каква ситуација. Погледнете како да отворите пиво со лабело, лак, турпија или маскара 🙂

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар